Забравена парола Регистрация

Проект "Активна Грижа"

• Публикувано на 09.06.2014 14:15 от потребител Dancho

Здравейте, бих искал да попитам дали може друг освен такситата да се включи в проекта "Активна грижа" -първа помощ по европейски модел?

• Публикувано на 09.06.2014 14:23 от потребител Аdmin

Животът и здравето са отговорност на всички, но избрахме такситата, защото са бързи в градски условия, в целия град са и ще окажат съдействие до пристигането на линейка или ако се налага до пристигането на хеликоптер.

• Публикувано на 09.06.2014 15:02 от потребител maria

Браво за чудесната идея на Клуб "Активна сигурност". Мисля, че при всички положения не пречи да бъдат обучени таксиметрови шофьори като парамедици. До идването на линейката те ще направят необходимото, ще помогнат на постарадалия. Така ще увеличат шансовете да бъде спасен живот. Освен това, чисто човешки, ако има някой около теб, когато си в беда, ти дава сигурност, а когато той е и обучен сигурността си е направо Активна. Късмет!

• Публикувано на 10.06.2014 08:48 от потребител velichko

Ей, най после някой да направи нещо смислено!!! И аз ви желая успех в начинанието и наистина идеята ви е страхотна, дано се получат нещата.

• Публикувано на 10.06.2014 22:04 от потребител pd

Много хубава идея, тъй като всички сме запознати със закъснението на спешната помощ. Интересува ме какви са условията, при които мога да се възползвам от продукт "Активна грижа". Трябва ли да плащам някакъв членски внос, за да съм част от клуб "Активна сигурност" и при нужда да разчитам на вас?

• Публикувано на 11.06.2014 09:58 от потребител Аdmin

Здравейте, за да станете част от Клуб "Активна сигурност" трябва да сте клиент на ЗК "ЛЕВ ИНС" АД. Като член на Клуба Вие не дължите членски внос и винаги може да разчитате на съдействие и подкрепа в съответствие с мисията на Клуба. Относно първия Ви въпрос, на база проекта "Активна Грижа" се разработва продукт и съвсем скоро ще разберете подробности за него.

• Публикувано на 17.06.2014 12:43 от потребител 65920

Браво, наистина прекрасна идея! Поздравления! Ще следя развитието на проект "Активна грижа"

• Публикувано на 17.06.2014 12:45 от потребител Dancho

Четох, че вече е започнало обучението на първите таксиметрови шофьори-парамедици.

• Публикувано на 17.06.2014 13:00 от потребител 65920

Да, аз също прочетох, а и по новините го съобщиха. Само не успях да разбера кога приключва обучението..

• Публикувано на 17.06.2014 13:02 от потребител Dancho

http://aktivnasigurnost.org/bg/news-article/452/ тук има по подробна информация :)

• Публикувано на 01.07.2014 17:56 от потребител 07cec

Zdraveite!
    Iskam da popitam za finansovata chast? Kak stoqt neshtata tam? Kolko shte struva zastrahovkata Aktivna grija?

• Публикувано на 01.07.2014 17:57 от потребител 07cec

Inache ideqta vi e hubava, za koeto samo moga da vi pozdravq

• Публикувано на 02.07.2014 10:39 от потребител Аdmin

Здравейте, застраховка "Активна грижа" има две нива на покритие основно и разширено според избора на клиента. Цената варира от 6 (шест) до 48 (четиридесет и осем) лева.

Нов коментар

Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да напишете коментар по темата.