Забравена парола Регистрация

Застраховка срещу наводнение

• Публикувано на 04.05.2015 16:34 от потребител Bamze

Здравейте, видях, че в "Лев Инс", чийто партньор сте вие, са пуснали нова застраховка - "Защита срещу наводнение и други природни бедствия". Живея в район, който досега не е бил наводняван, но пък ни удари градушка и по улиците потекоха реки. Затова си мисля, че трябва да сключа такава застраховка. Дали вие знаете каква е цената и какво трябва да направя, за да стана клиент на тази застрахователна компания? Доколкото знам други не предлагат застраховка само срещу наводнения, нали?

• Публикувано на 04.05.2015 17:05 от потребител Rav82

Миналата седмица си направих такава застраховка. Струваше 10 лева и ще ми е валидна 14 вместо 12 месеца, някакъв подарък. Аз имам къща в Девин и съм се наплашил от наводнения, та реших тази година да застраховам. Аз обаче не включих градушката. За нея сигурно ще е някой лев повече. Може да питаш в някой офис на Лев Инс мисля, че и брокерите я предлагат. Най-бързо инфо ще получиш на дежурния им телефон.

• Публикувано на 05.05.2015 15:14 от потребител М.Лазаров

В действителност това е нов продукт, без аналог на нашия затрахователен пазар. До 30.06.2015г. е в сила промоция за всички видове имуществени застраховки на ЗК"Лев Инс" АД, при която получавате оше 2 месеца бонус валидност на застраховката. По подробна информация може да получите на телефон 0800 10 200, както и на сайта на компанията - www.lev-ins.com

• Публикувано на 07.05.2015 13:32 от потребител Bamze

Много благодаря! Вече сключих застраховка и се изненадах, че вместо за 12 месеца, полицата ми е валидна 14 месеца. Доволни сме цялото семейство!

• Публикувано на 08.05.2015 11:00 от потребител maria

Привет на всички. Темичката ви си я бива. Знаете ли до кога е тази промоция, че аз отдавна се каня да застраховам къщата си, но все не ми остава време? Промоцията включва ли и застраховка на малко магазинче?

• Публикувано на 08.05.2015 11:20 от потребител Rav82

Мисля, че може да се застраховат и търговски обекти, даже без оглед на имуществото. По-горе са написали докога е промоцията - 30.06.2015г. Все пак, имай предвид, че тази застраховка е за природни бедствия, тоест не включва рисковете пожар, кражба и грабеж и т. н. Ако искаш да застраховаш срещу всички рискове ще трябва да се насочиш към друг продукт!

• Публикувано на 08.05.2015 11:26 от потребител maria

Еййй много ти благодаря. Виждам, че ги разбираш тези неща, ти какво ще ме посъветваш, към кой продукт да се насоча? Какви са цените? Благодаря ти!

• Публикувано на 08.05.2015 13:30 от потребител М.Лазаров

До maria : До 30.06.2015г. е в сила промоция за всички видове имуществени застраховки на ЗК"Лев Инс" АД. Нашето предложение е :
    "МЕГАПРОТЕКТ" - 5 застраховки в 1 полица:

- Недвижимо имущество - жилищни сгради;

- Движимо имущество;

- Отговорност към трети лица;

- Медицински разноски при пътуване в чужбина с асистанс;

- Битова злополука, осигуряващи МЕГАсигурност за дома и семейството,
    • на проференциални цени;
    • избор на застрахователна сума;
    • възможност за разсрочено плащане;

• Публикувано на 26.05.2015 15:46 от потребител maria

Благодаря ви много! Вече си имам имуществена застраховка и то в "Лев Инс". Застраховах се и в случай на наводнение, излезе ми десетина лева за година. А ако много закъсам, хората ще ме спасяват и с хеликоптер. Много съм доволна :-)

• Публикувано на 26.05.2015 15:56 от потребител Winter

Доста добра тема сте отворили, а сега е и особено актуална. Не знам дали следите случващото се във Враца и Мездра, но там хората от неделя си отводняват домовете. Ако имаха застраховки поне щетите щяха да им поемат и така ще има как да си стегнат дома. Но аз имам следния въпрос: Къде е държавата и не би ли трябвало да има някакво известяване, опит за превенция или пък някакви изпреварващи действия, които да предприеме, че да се предотврати бедствието. Т.е ясно е, че срещу природата не може да се рита, но къде спят кметове, общини, напоителни системи и т.н. Да се опитат поне да намалят мащабите на наводнението, да го ограничат и аз не знам. Кажете, ако не мисля в правилната посока, готова съм на дискусия, защото вече ми писна само да отчитаме какво лошо е станало, без да направим нещо да не се случва повече!

• Публикувано на 26.05.2015 17:22 от потребител Rav82

Абе държавата! На мен ми е станало ясно, че ако не си помогнеш сам, никой няма да ти помогне. Най-много доброволци да имат добрата воля да помогнат в такива бедстващи райони, но щетите кой ще плати? Нали уж наблюдават язовири, чистят корита и всяка пролет е едно и също. Не знам дали знаете но обмислят да променят закона така, че само социално слабите да получават тези 300 лв. помощ от държавата при бедствие, така че всеки с имот трябва да си прави сметката как да с еподсигури, тъй като е ясно, че държавата няма да вземе особено отношение.

Нов коментар

Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да напишете коментар по темата.