Забравена парола Регистрация

НАВОДНЕНИЕ

• Публикувано на 20.06.2014 14:51 от потребител yasen

Къщата на моята сестра във Варна се намира в засегнатия от наводнение район. доколкото знам преди няколко месеца я застраховаха Какви действия трябва да предприеме защото положението е много лошо?!?

• Публикувано на 20.06.2014 15:01 от потребител Аdmin

Във връзка с Вашия въпрос Ви уведомяваме, че Лев Инс стартира незабавно авансово изплащане на застрахователни обезщетения за аварийни нужди и опазване на застрахованото имущество на пострадалите, какъвто е случаят с Вашата сестра. Щетите, причинени от природното бедствие, ще имат удължен срок на завеждане до един месец. Огледи на щети в пострадалите региони ще се извършват включително в събота и в неделя, така че обезателно се свържете с извънредния денонощен телефон за щети по застраховки „Имущество” - 0899 999100 или с денонощния безплатен кол-център 0800 15 333.

• Публикувано на 20.06.2014 15:10 от потребител Емил

Благодаря за информацията, тъй като и аз имам роднини в засегнатите райони.

• Публикувано на 20.06.2014 15:50 от потребител vasilev

Моят автомобил е залят,. На кой телефон да звъня и как ще регистрират щета, като няма достъп???

• Публикувано на 20.06.2014 16:13 от потребител Аdmin

Извънредният спешен телефон за щети по Авто КАСКО е 0899996396.Именно заради извънредното положение е въведен едномесечния удължен срок за завеждане на щети, така, че бъдете спокоен.

Нов коментар

Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да напишете коментар по темата.